Cyril a Metoděj
Autor: Jano Köhler
(1873 Brno - 1941 Brno)
Technika: litografie
Šířka: 61 cm, výška: 79 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.07.2024 20:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč