Teresa Roszowska - Vesnice
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1975
Šířka: 65 cm, výška: 73 cm, rámování: 80 x 72
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.06.2024 20:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč