Srdce rváč
Autor: Kamila Ženatá
(1953 Havlíčkův Brod)
Signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský přípis
Technika: olej na plátně, materiál: Olej na plátně, datace: 1995
Šířka: 100 cm, výška: 100 cm, rámování: 102 x 102 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.09.2024 20:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč