119. Vesnice
monogramováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na překližce, datace: 1935
Šířka: 34,5 cm, výška: 46 cm, rámování: 58 x 48,5
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 08.10.2024 20:39 SELČ
Zbývá: 17d 7h 46m 2s
Vyvolávací cena: 600 Kč