F. Skála - Před chalupou
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba, datace: 1917
Šířka: 16 cm, výška: 12 cm
Konec dražby: 03.06.2024 20:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč