47. Pastviny
Autor: Alois Kučera
(1905)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1960
Šířka: 36 cm, výška: 23 cm, rámování: 41 x 55 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.10.2024 20:15 SELČ
Zbývá: 17d 8h 35m 2s
Vyvolávací cena: 300 Kč