118. Matka s dítětem
rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 28 cm, výška: 38,5 cm, rámování: 62,5 x 50,5
Konec dražby: 08.10.2024 20:39 SELČ
Zbývá: 17d 7h 52m 40s
Vyvolávací cena: 700 Kč