Podkarpatská Rus u Danilova
signováno vpravo dole, rámováno, na reversu štítek Podkarpatská Rus, Historický kostelík u Danilova, pohled od Sokyrnice
Technika: olej na kartonu
Šířka: 25,5 cm, výška: 36 cm, rámování: 40 x 30 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 20:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč