Po koupání
Autor: Jan Šír
(1868 Nové Město na Moravě - 1928 Pardubice)
signováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 20 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 40 x 32
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 03.06.2024 21:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč