J. Weigel - Cesta ke kostelíku
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1940
Šířka: 78 cm, výška: 61 cm, rámování: 76 x 93,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 17.10.2023 21:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč