Konvolut 3ks - čeští malíři
Různí čeští autoři, signováno a rámováno.
Technika: olej na kartonu
Rámování: max. 45 x 56 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 20:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč