113. V růžové zahradě
nesignováno, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 68,5 cm, výška: 49 cm, rámování: 75,5 x 55
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.10.2024 20:37 SELČ
Zbývá: 17d 8h 6m 20s
Vyvolávací cena: 6 000 Kč