Světec Vojtěch
rámováno. Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty přiloženo.
Technika: olej na plátně, datace: 18. stol.
Šířka: 81,5 cm, výška: 137 cm, rámování: 152 x 97 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 17.10.2023 21:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 500 Kč