"Milé přítelkyni Karle Erbové"
Autor: Vladimír Komárek
(1928 Hořensko - 2002 Jilemnice)
Signováno a značeno 100/100. Pochází ze sbírky z pozůstalosti básnířky Karly Erbové.
Technika: litografie
Šířka: 32,5 cm, výška: 44 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.09.2024 20:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč