159. Váza na stole
Autor: Vladimír Komárek
(1928 Hořensko - 2002 Jilemnice)
signováno vpravo dole
Šířka: 42,5 cm, výška: 30 cm, rámování: volný karton
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 20:52 SELČ
Zbývá: 18d 9h 11m 2s
Vyvolávací cena: 500 Kč