Pocta hudbě
Autor: Vladimír Komárek
(1928 Hořensko - 2002 Jilemnice)
signováno uprostřed dole, zaskleno, rámováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 38,5 cm, výška: 18 cm, rámování: 35 x 45 cm
Konec dražby: 11.09.2024 20:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč