112. Cesta k městu
signováno vlevo nahoře, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1962
Šířka: 56 cm, výška: 76 cm, rámování: 90 x 70,5
Konec dražby: 08.10.2024 20:37 SELČ
Zbývá: 17d 7h 28m 53s
Vyvolávací cena: 2 500 Kč