Pole
Autor: Karel Srp
(1958 Ústí nad Labem)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 48 cm, rámování: 57 x 74
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.06.2024 21:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč