Náboženská tématika, konvolut 2 ks
Umělecké nakladatelství Ludwiga Lotta ve Vídni.
Technika: chromotypografie
Šířka: 22 cm, výška: 32 cm, rámování: volné listy
Stav: poškozeno
Konec dražby: 21.08.2024 20:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč