111. Modlící se muž
Signováno a datováno vlevo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba, datace: 1925
Šířka: 47 cm, výška: 36 cm, rámování: 49,5 x 60 cm
Konec dražby: 09.10.2024 20:36 SELČ
Zbývá: 18d 8h 43m 59s
Vyvolávací cena: 1 200 Kč