Dívka s kuřátkem
Značeno vespod německou porcelánkou, chybí prstíky na jedné ruce.
Výška: 14 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 20:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč