Sklizeň
Autor: Adolf Doležal
(1898 Kukleny - 1978 Hradec Králové)
signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, zarámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1948
Šířka: 30 cm, výška: 24 cm, rámování: 33 x 39
Konec dražby: 12.09.2024 20:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč