246. V krejčovské dílně
Autor: Bohumil Krs
(1890 Plzeň - 1962 Plzeň)
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, 2/200
Technika: litografie
Šířka: 41 cm, výška: 26 cm, rámování: 47 x 58 cm
Konec dražby: 08.10.2024 21:21 SELČ
Zbývá: 17d 9h 52m 49s
Vyvolávací cena: 500 Kč