163. Mísa ovoce
Autor: Václav Karel
(1902 Dobříč - 1969 Praha)
na reverzu autorské razítko
Technika: olej na plátně
Šířka: 24 cm, výška: 19 cm, rámování: volné plátno
Stav: silně poškozená malba
Konec dražby: 09.10.2024 20:54 SELČ
Zbývá: 18d 7h 21m 50s
Vyvolávací cena: 300 Kč