Madona Vambeřická
Polychromovaná řezba. Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty přiloženo.
Datace: 19. stol.
Šířka: 20 cm, výška: 50 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 17.10.2023 21:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč