Hory
Autor: Jan Rajlich
(1920 Dírná (Tábor) - 2016 Brno)
Signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno.
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 32 cm, výška: 8 cm, rámování: 23 x 44 cm
Konec dražby: 11.09.2024 20:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč