115. Ve lhotě - Chrudim
Autor: Rudolf Linhart
(1885 Chrudim - 1968 Chrudim)
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno, zaskleno
Technika: olej na kartonu, datace: 1931
Šířka: 44 cm, výška: 32 cm, rámování: 38 x 49,5 cm
Konec dražby: 19.07.2021 21:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč