Toni Bordignon - Zřícenina v dáli
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 60,5 x 70,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.06.2024 20:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč