108. Evelio Palá Bofil - Údolí
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 45,5 cm, výška: 36,5 cm, rámování: 47,5 x 56
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.10.2024 20:35 SELČ
Zbývá: 17d 7h 57m 19s
Vyvolávací cena: 1 800 Kč