Oplakávání Krista
rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 26,5 cm, výška: 19 cm, rámování: 31,5 x 39,5
Konec dražby: 17.10.2023 21:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč