Akt mezi muži
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1954
Šířka: 24,5 cm, výška: 31,5 cm, rámování: 52,5 x 43
Stav: dobrý
Konec dražby: 04.06.2024 20:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Pro účast v aukci se stačí přihlásit
Přihlásit se nebo Registrovat