6. Zátiší s kohoutem

Autor: Josef Multrus
(1898 Praha - 1957 Praha)

Signováno vlevo dole a rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 92 cm, výška: 65 cm, rámování: 70,5 x 97,5

Konec dražby: 07.10.2024 20:01 SELČ

Zbývá: 17d 19h 50m 17s

Vyvolávací cena: 1 300 Kč