32. Zima ve městě
Autor: Josef Multrus
(1898 Praha - 1957 Praha)
Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 42 cm, výška: 24 cm, rámování: 27,5 x 45
Konec dražby: 07.10.2024 20:10 SELČ
Zbývá: 17d 17h 2m 27s
Vyvolávací cena: 900 Kč