31. Zimní řeka

Autor: Josef Multrus
(1898 Praha - 1957 Praha)

Signováno vlevo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 42 cm, výška: 24 cm, rámování: 27,5 x 45,5

Konec dražby: 07.10.2024 20:10 SELČ

Zbývá: 17d 17h 14m 18s

Vyvolávací cena: 900 Kč