Kachny
Autor: Ladislav Ehrlich
(1886 Dobrovice - 1965 Praha)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 78,5 cm, výška: 57 cm, rámování: 69 x 89 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.07.2024 20:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč