A. Vickers - Pobřeží

Lehké oděrky na rámu, signováno vpravo dole A. Vickers
Technika: olej na plátně
Šířka: 106 cm, výška: 60 cm, rámování: 90,5 x 136,5 cm

Konec dražby: 05.02.2024 20:48 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 000 Kč