163. Jezdec

Autor: Mikoláš Aleš
(1852 Mirotice - 1913 Praha)

Monogramováno a datováno vpravo dole, malba na skle, zaskleno a rámováno.
Datace: 1906
Šířka: 7 cm, výška: 10 cm, rámování: 16,5 x 16,5

Konec dražby: 07.10.2024 20:54 SELČ

Zbývá: 17d 19h 4m 56s

Vyvolávací cena: 400 Kč