Ulice
Autor: Václav Hejna
(1914 Praha - 1985 Praha)
signováno vpravo dole
Šířka: 62 cm, výška: 34 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 19.08.2024 20:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč