Panna Marie Svatohorská
Polychromovaná dřevořezba. Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty přiloženo.
Technika: dřevořezba, datace: 19. stol.
Šířka: 10,5 cm, výška: 34 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 17.10.2023 21:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč