39. Motliba

Autor: Jan Trampota
(1889 Praha - 1942 Poděbrady)

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 22,5 cm, výška: 27 cm, rámování: 30 x 24 cm

Konec dražby: 07.10.2024 20:12 SELČ

Zbývá: 17d 17h 13m 36s

Vyvolávací cena: 500 Kč