103. Eduardo Dante Induni - Přístav
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 17 cm, výška: 13 cm, rámování: 19 x 23
Konec dražby: 08.10.2024 20:34 SELČ
Zbývá: 17d 7h 34m 4s
Vyvolávací cena: 1 800 Kč