103. B. Naske - Tři grácie
Signováno tužkou vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: suchá jehla
Šířka: 27 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 31,5 x 30
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.10.2024 20:34 SELČ
Zbývá: 17d 18h 40m 39s
Vyvolávací cena: 800 Kč