205. Kasbah
Autor: Viktor Polášek
(1911 Úsov - 1989 Praha)
název, signováno, datováno vpravo dole
Technika: olej na malířské desce, datace: 1975
Šířka: 42,5 cm, výška: 30 cm, rámování: volná deska
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 21:08 SELČ
Zbývá: 18d 9h 21m 38s
Vyvolávací cena: 1 300 Kč