Secesní Kristus
Polychromovaná dřevořezba. Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty přiloženo.
Technika: dřevořezba, datace: 20. stol.
Výška: 79 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 17.10.2023 21:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč