Hanácká krajina
Autor: František Záleský
(1901 Drahanovice - 1961 Olomouc)
Rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 21 cm, výška: 15 cm, rámování: 20 x 26
Konec dražby: 09.09.2024 20:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč