J. Pospíšilová
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 20.08.2024 20:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč