100. Fr. Zapletal - Kristus
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba, datace: 1950
Šířka: 19 cm, výška: 20 cm, rámování: 47 x 37 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 20:33 SELČ
Zbývá: 18d 8h 37m 13s
Vyvolávací cena: 700 Kč