200. Dívčí akt
Autor: Ludvík Kuba
(1863 Poděbrady - 1956 Praha)
signováno vpravo dole
Technika: kresba
Šířka: 27,5 cm, výška: 39,5 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 21:06 SELČ
Zbývá: 18d 9h 33m 0s
Vyvolávací cena: 3 300 Kč