223. Vzpomínky z Itálie
Autor: Ercole Magrotti
(1890 - 1967)
Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský popisek
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1957
Šířka: 41 cm, výška: 31 cm, rámování: 44 x 54 cm
Konec dražby: 04.06.2024 21:14 SELČ
Zbývá: 1d 6h 51m 2s
Vyvolávací cena: 4 500 Kč