198. Cikánská osada
Autor: Bohumil Dudárek
(1894 Chlumec nad Cidlinou (Hradec Králové) - ?)
signováno vlevo dole, v horní části uprostřed plátno mírně nařaseno, rám uvolněný
Technika: olej na plátně
Šířka: 73 cm, výška: 98 cm, rámování: 115 x 91 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 04.06.2024 21:05 SELČ
Zbývá: 1d 1h 46m 21s
Vyvolávací cena: 2 200 Kč